Gimnazjada 2011/12

Statystyki

stat4u

ID, IMS - pi趾a no積a w rejonie i wojew鏚ztwie

Wyniki IMS, Gim, LicKolejny - dziewi徠y ju w tym roku szkolnym medal mistrzostw wojew鏚ztwa reprezentant闚 powiatu radomszcza雟kiego!
Wywalczy造 go uczennice PSP w Gidlach, kt鏎e w eliminacjach rejonowych rozegranych 28 maja w Rz捷ni przesz造 jak burza pokonuj帷 kole瘸nki z Be販hatowa 2:0, Piotrkowa 4:1 i Nowej Brze幡icy 6:0. Fina造 wojew鏚zkie, w ramach Igrzysk Dzieci, przeprowadzono 4 czerwca w Sieradzu. Podopieczne Janusza Pachulskiego po dw鏂h remisach 0:0 ze S逝pi i Klonow, zwyci瘰twie 1:0 z Moszczenic i pora盧e 0:1 ze Strykowem zdoby造 medal br您owy. Szko喚 i powiat reprezentowa造: S. Borowik, Z. Cudak, K. Fystyk, K. Go責on, W. Jurczyk, J. Popio貫k, A. Rudzka, O. Siemi雟ka, D. Tulejko, M. Tulejko i A. Woldan.
Ch這pcy z PSP nr 9 w Radomsku w zawodach rejonowych zaj瘭i miejsce trzecie.

R闚nie 4 czerwca w Rz捷ni rozegrano zawody rejonowe dziewcz徠 i ch這pc闚 w ramach Igrzysk M這dzie篡 Szkolnej. Zagrali tam uczniowie Gimnazjum z Lgoty Wielkiej. Dziewcz皻a po zaci皻ej rywalizacji: z Piotrkowem 2:0, Be販hatowem 1:0 i Strzelcami Wielkimi 0:1 zaj窸y pierwsze miejsce i zakwalifikowa造 si do mistrzostw wojew鏚ztwa, kt鏎e odb璠 si 10 czerwca w Pukininie k/Rawy Mazowieckiej.
Ch這pcy po trzech pora磬ach zaj瘭i miejsce czwarte.
Brawa dla wszystkich zespo堯w!

ID - 4-b鎩 LA - Mistrzostwa Wojew鏚ztwa

Z -2018-19 Igrzyska DzieciKolejny medal mistrzostw wojew鏚ztwa zdobywaj uczniowie z PSP w Kodr瑿ie!
Tym razem uczynili to ch這pcy startuj帷y 30 maja w 4-boju lekkoatletycznym w υwiczu.
Zesp馧 wyst瘼uj帷y w sk豉dzie: Basi雟ki Sebastian, Gli幡iewicz Maksymilian, Michalski Mateusz, Gli幡iewicz Oskar, Gancarczyk Daniel i Trzeciak Damian wywalczy srebrny medal. Podopieczni Bogus豉wa Mizi雟kiego zgromadzili dru篡nowo 1037 pkt. a najlepszy z nich Gli幡iewicz Maksymilian uzbiera ich 267.
Startuj帷e w tych zawodach dziewcz皻a z PSP nr 6 w Radomsku uplasowa造 si na miejscu sz鏀tym z 1099 pkt.
Brawa i gratulacje!

ID - 4-b鎩 lekkoatletyczny - powiat i rejon

Z -2018-19 Igrzyska DzieciMistrzostwa Powiatu przeprowadzono na nowym stadionie PSP nr 2 w Radomsku 20 maja 2019 r.
Wzi窸o w nich udzia 6 zespo堯w dziewcz徠 i 7 zespo堯w ch這pc闚.
W鈔鏚 dziewcz徠 wygra豉 PSP nr 6 w Radomsku, kt鏎a zgromadzi豉 1032 pkt. Drugie miejsce zaj窸y uczennice PSP w Kodr瑿ie z 1002 pkt., a trzeci lokat wywalczy造 reprezentantki PSP w Strza趾owie - 929 pkt. Indywidualnie najlepsz by豉 Paulina Karasek z PSP nr 6 - 239 pkt.
U ch這pc闚 wygrali uczniowie z PSP w Kodr瑿ie, kt鏎zy zdobyli 985 pkt. Drugie miejsce przypad這 PSP nr 9 w Radomsku - 836 pkt., a trzecie PSP w Strza趾owie - 718 pkt.
Indywidualnie najwi璚ej punkt闚 - 244 uzbiera Maksymilian Gli幡iewicz z PSP w Kodr瑿ie.
24 maja w Piotrkowie Trybunalskim odby造 si zawody rejonowe, w kt鏎ych pierwsze miejsce wywalczyli reprezentanci PSP w Kodr帳ie - 1065 pkt. Drugie miejsce zaj窸y dziewcz皻a z PSP nr 6 w Radomsku - 1030 pkt., a uczennice PSP w Kodr瑿ie zaj窸y miejsce czwarte.
Ch這pcy z Kodr瑿a i dziewcz皻a z PSP nr 6 w Radomsku wystartuj w mistrzostwach wojew鏚ztwa 30 maja w υwiczu.
Gratulujemy i 篡czymy powodzenia!

ID - Pi趾a no積a - Mistrzostwa Powiatu

Z -2018-19 Igrzyska DzieciNa zawody rejonowe do Paj璚zna pojad dziewcz皻a z Gidel i ch這pcy z PSP nr 9 w Radomsku.
Eliminacje ch這pc闚 rozegrano 16 maja na "orlikach" w Radomsku i Kamie雟ku. Przyst徙i這 do nich 12 zespo堯w podzielonych na 4 grupy. W fina豉ch przeprowadzonych 21 maja w Radomsku zagrali zwyci瞛cy grup eliminacyjnych. Najlepiej wypadli reprezentanci PSP 9 Radomsko, kt鏎zy pokonali kolejno: PSP 7 1:0, PSP Kodr帳 4:0 i PSP 6 2:0. Drugie miejsce zaj瘭i uczniowie z Kodr帳a, trzecie z PSP nr 6 w Radomsku.
Dziewcz皻a rywalizowa造 22 maja w Radomsku. Zagra造 tylko cztery dru篡ny, a najlepsz okaza豉 si reprezentacja PSP w Gidlach, kt鏎a w decyduj帷ym meczu o pierwsze miejsce pokona豉 uczennice z Kodr瑿a 1:0. Trzecie miejsce zaj窸y uczennice PSP nr 9 w Radomsku.
Mistrzostwa Rejonu odb璠 si 28 maja.
Powodzenia!

IMS - Pi趾a no積a - Mistrzostwa Powiatu

Z - 2018-19 Igrzyska M這dzie篡 SzkolnejDziewcz皻a z Lgoty Wielkiej i ch這pcy z PSP nr 2 w Radomsku zagraj w Paj璚znie.
Osiem zespo堯w dziewcz徠 rozegra這 zawody powiatowe 13 maja na "Orliku" w Radomsku.
Najlepiej zaprezentowa造 si uczennice Gimnazjum z Lgoty Wielkiej, kt鏎e bez straty bramki wygra造 trzy mecze i zdoby造 mistrzostwo powiatu. Wicemistrzyniami zosta造 reprezentantki Radziechowic.
Du穎 wi璚ej emocji dostarczy造 rozgrywki ch這pc闚, w kt鏎ych udzia wzi窸o 12 zespo堯w podzielonych na 4 grupy eliminacyjne. 10 maja dwie grupy gra造 w Kamie雟ku i dwie w Radomsku.
Mistrzowie grup kwalifikowali si do fina堯w rozegranych 17 maja w Radomsku. Byli to ch這pcy z PSP nr 2 i 6 w Radomsku i G w Lgocie Wielkiej oraz PG w Kamie雟ku. "Sz鏀tka" nie zagra豉, a trzy pozosta貫 ekipy wygra造 po jednym spotkaniu i przy jednakowej ilo軼i punkt闚 o kolejno軼i zaj皻ych miejsc decydowa豉 r騜nica bramek zdobytych do straconych. Wygra豉 "Dw鎩ka", kt鏎a pokona豉 Lgot Wielk 9:0 i przegra豉 z Kamie雟kiem 1:3. Drugie miejsce zaj瘭i reprezentanci Kamie雟ka po wygranej z PSP 2 3:1 i pora盧e z Lgot Wielk 1:2. Tutaj nale篡 pochwali zesp馧 z Lgoty Wielkiej, kt鏎y nie za豉ma si wynikiem wysokiej pora磬i z PSP 2 i wygra mecz z faworytem do zwyci瘰twa PG w Kamie雟ku.
Brawo!

ID,IMS - Wojew鏚zkie Dru. Biegi Prze豉j.

Wyniki IMS, Gim, LicTrzy medale reprezentant闚 powiatu radomszcza雟kiego w Zgierzu!
Mistrzostwa Wojew鏚ztwa w Dru篡nowych Biegach Prze豉jowych przeprowadzone 5 kwietnia w Zgierzu by造 bardzo udane dla naszych zespo堯w. Na sze嗆 startuj帷ych tam, trzy wywalczy造 br您owe medale: dziewcz皻a z PSP w Kodr瑿ie i ch這pcy z PSP nr 9 w Radomsku w kategorii 2008 i m這dsi oraz ch這pcy z PSP w Kodr瑿ie w kategorii 2006-2007.
Tu za podium, na czwartym miejscu rywalizacj zako鎍zy造 dziewcz皻a z Kodr瑿a (2006-2007)
W kategorii 2003-2005 ch這pcy z Kodr瑿a zaj瘭i miejsce sz鏀te a dziewcz皻a z PSP w Strza趾owie by造 dziesi徠e.
Brawo!

ID, IMS - Pi趾a koszykowa w powiecie i rejonie

Wyniki IMS, Gim, LicZa nami rozgrywki w pi販e koszykowej na szczeblu powiatu i rejonu.
W IGRZYSKACH DZIECI zawody na szczeblu powiatu wygrali: uczennice z PSP nr 9 w Radomsku, kt鏎e zaj窸y trzecie miejsce w Rejonie Be販hat闚 oraz uczniowie z PSP nr 6 w Radomsku, kt鏎zy w mistrzostwach rejonu zaj瘭i miejsce pierwsze.
W IGRZYSKACH MΜDZIE玆 SZKOLNEJ w powiecie zwyci篹yli: dziewcz皻a z PSP nr 7 w Radomsku, kt鏎e w rejonie wywalczy造 miejsce trzecie oraz ich szkolni koledzy, kt鏎zy wygrali te zawody rejonowe w Piotrkowie Trybunalskim i zagraj w fina豉ch wojew鏚zkich 26 kwietnia w Pabianicach.