Gimnazjada 2010/11

Statystyki

stat4u

ID - Unihokej - Mistrzostwa Radomska

Wyniki IMS, Gim, LicZmagania najm這dszych hokeist闚 w mie軼ie wygrywaj dziewcz皻a PSP nr 5 i ch這pcy z PSP nr 10.
Zawody rozegrano tradycyjnie w PSP nr 10. Ch這pcy walczyli 17 pa寮ziernika. W鈔鏚 pi璚iu zespo堯w, graj帷ych systemem "ka盥y z ka盥ym", najlepiej wypadli gospodarze mistrzostw, kt鏎zy wygrali wszystkie 4 mecze: z PSP 4 3:0, z PSP 3 2:1, z PSP 2 3:2 i z PSP 5 1:0.
Drugie miejsce zaj窸a "pi徠ka" a na trzecim miejscu sklasyfikowano "dw鎩k".
Bardziej wyr闚nany poziom zaprezentowa造 dziewcz皻a, kt鏎e gra造 19 pa寮ziernika. Tutaj m鏬 wygra ka盥y zesp馧, o czym 鈍iadczy fakt, 瞠 tylko czwarta dru篡na pokona豉 mistrza miasta i nie awansowa豉 do zawod闚 powiatowych. Awans wywalczy造 reprezentantki PSP nr 5 (mistrz), 8 i 10.
Zawody powiatowe zostan przeprowadzone 7 i 8 listopada w Gomunicach.
Powodzenia!

IMS - Pi趾a no積a - Mistrzostwa Radomska

2016-17 Igrzyska M這dzie篡 SzkolnejDziewcz皻a z PSP nr 6 i ch這pcy z PSP nr 1 mistrzami Radomska w pi販e no積ej.
Na radomszcza雟kim "Orliku" zako鎍zono 13 pa寮ziernika 2017 r pi趾arskie rozgrywki dla rocznika 2002-2004. W鈔鏚 trzech zespo堯w dziewcz徠 najlepiej zagra造 uczennice z "sz鏀tki", kt鏎e zremisowa造 mecz z "dziewi徠k" 1:1 i ogra造 "jedynk" 2:0. Drugie miejsce zaj窸y reprezentantki PSP nr 1 po zwyci瘰twie z PSP 9 1:0.
Eliminacje grupowe ch這pc闚 rozegrano 5 pa寮ziernika. Do fina堯w zakwalifikowa造 si cztery najlepsze dru篡ny, z kt鏎ych najkorzystniej zaprezentowali si m這dzi pi趾arze PSP nr 1.
Zdobyli tytu mistrzowski gromadz帷 6 pkt. po wygranym meczu z PSP 4 1:0, przegranym spotkaniu z PSP nr 6 1:2 i zwyci瘰twie z PSP nr 2 3:2. Drugie miejsce wywalczyli uczniowie PSP nr 2 a trzecie z PSP nr 6.
W/w zespo造 zagraj w mistrzostwach powiatu na wiosn 2018 roku.

ID, IMS - Sztafet. biegi prze豉j. - Mistrz. Powiatu

Wyniki IMS, Gim, LicTeren wok馧 zbiornika retencyjnego na Wymys堯wku sta si ju od pewnego czasu miejscem
rozgrywania bieg闚 prze豉jowych. Tym razem by造 to sztafety, kt鏎e przeprowadzono 11 pa寮ziernika 2017 r. - po raz kolejny przy kiepskiej pogodzie
W zawodach uczestniczy這 28 sztafet w dw鏂h kategoriach wiekowych.
Prawo startu w p馧fina豉ch wojew鏚zkich, kt鏎e odb璠 si 17 pa寮ziernika w Patykach k. Zelowa
wywalczy造 zespo造, kt鏎e zaj窸y pierwsze i drugie miejsca. S to: dziewcz徠a SP w Gomunicach i PSP w Gidlach oraz ch這pcy z PSP w Kodr瑿ie i PSP nr 6 w Radomsku - w Igrzyskach Dzieci,
dziewcz皻a z PSP w Strza趾owie i PG w Gomunicach oraz ch這pcy z PSP w Kodr瑿ie i PG w Gomunicach - w Igrzyskach M這dzie篡 Szkolnej.
砰czymy powodzenia i awans闚 do fina堯w wojew鏚zkich!

LICEALIADA - Liga LA - Fina wojew鏚zki

2016-17 LicealiadaUczniowie ZSP nr 1 w Radomsku na sz鏀tym miejscu w wojew鏚ztwie!
P馧fina Wojew鏚zki Szkolnej Ligi Lekkoatletycznej rozegrano 4 pa寮ziernika w Piotrkowie Trybunalskim. Wzi窸y w niej udzia trzy zespo造 powiatu radomszcza雟kiego.
Dziewcz皻a z II LO zaj窸y trzecie miejsce gromadz帷 947 pkt.
R闚nie trzecie miejsce zaj瘭i ch這pcy z ZSE-E, kt鏎zy uzbierali 1087 pkt.
Awans do fina逝 wojew鏚zkiego, z drugiego miejsca, wywalczyli uczniowie ZSP nr 1, kt鏎zy przegrali z這to z IV LO z Piotrkowa Trybunalskiego zaledwie r騜nic 3 pkt. Zdobyli ich 1101.
Fina wojew鏚zki odby si 10 pa寮ziernika w Sieradzu a nasi reprezentanci spisali si ca趾iem dobrze zajmuj帷 miejsce sz鏀te z dorobkiem 1058 pkt. Indywidualnie miejsce trzecie zaj掖 Jacek Stolarski w pchni璚iu kul 5 kg z wynikiem 12, 29. R闚nie na trzecim miejscu sklasyfikowano sztafet 4 x 100 m, kt鏎a uzyska豉 czas 47, 14.
Gratulujemy!

LICEALIADA - Sztafetowe biegi prze豉jowe

- KomunikatyEliminacje do p馧fina堯w Mistrzostw Wojew鏚ztwa w Sztafetowych Biegach Prze豉jowych dla uczni闚 szk馧 ponadgimnazjalnych przeprowadzono 9 pa寮ziernika na trasach Parku Solidarno軼i w Radomsku.

W zawodach wzi窸o udzia 8 sztafet ze szk馧 鈔ednich - po 4 w kategorii dziewcz徠 i kategorii ch這pc闚.
Po dwa najlepsze zespo造 wywalczy造 awans i 17 pa寮ziernika wystartuj w Zelowie.
W szko豉ch ponadgimnazjalnych reprezentowa nas b璠 dziewcz皻a I i II LO oraz ch這pcy z ZSP nr 1 i ZSE-E w Radomsku.

Powodzenia w walce o fina wojew鏚zki!

Ch這pcy

Dziewcz皻a

ID, IMS - Powiatowe Biegi Prze豉jowe

Wyniki IMS, Gim, LicMistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Prze豉jowych przeprowadzono 20 wrze郾ia w Radomsku, wok馧 zalewu na Wymys堯wku.
Mimo niesprzyjaj帷ych warunk闚 atmosferycznych rozegrano cztery biegi. Uko鎍zy這 je 238 uczni闚. Pierwsza pi徠ka na mecie ka盥ego z nich uzyska豉 prawo startu w zawodach wojew鏚zkich, kt鏎e odb璠 si 28 wrze郾ia w Uniejowie.
Na mokrych i 郵iskich trasach medale, dyplomy i nagrody rzeczowe wywalczyli: w Igrzyskach Dzieci
Nikola Majchrzak z PSP 7 R-sko, Zuzanna Marszalik z SP w Gomunicach, Martyna W鎩cik z ZSP w Chrzanowicach, Bartosz Wieloch z ZSP w Chrzanowicach, Adam Machaj z PSP 9 R-sko i Wiktor Kuliberda z SP w Gomunicach