Gimnazjada 2011/12

Statystyki

stat4u

ID - Dru¿ynowy tenis sto³owy - Fina³y wojewódzkie

2023-24 Igrzyska DzieciZgodnie z przewidywaniami mamy kolejny medal mistrzostw województwa!
SZS w Rawie Mazowieckiej by³ organizatorem fina³ów wojewódzkich w tenisie sto³owym.
Dziewczêta gra³y 23 a ch³opcy 24 listopada. W imprezie udzia³ wziê³o po 12 zespo³ów wy³onionych wcze¶niej w zawodach rejonowych.
W pierwszym dniu reprezentowa³y nas uczennice czwartej klasy z P³awna, które w rejonie wygra³y z kole¿ankami dwa lata starszymi. Tutaj nie by³o ju¿ tak ³atwo. Ranga zawodów oraz stres zrobi³y swoje i nie uda³o siê pokazaæ swoich najlepszych mo¿liwo¶ci. Zespó³ w sk³adzie Maria Misiewicz i Zofia Radaszewska z opiekunem Agnieszk± Trucht± zosta³ ostatecznie sklasyfikowany na miejscu dziewi±tym. Za rok powinno byæ zdecydowanie lepiej.
W finale rywalizacji ch³opców spotka³y siê zespo³y, które tydzieñ temu rozegra³y piêkny mecz w Mistrzostwach Rejonu Be³chatów, których byli¶my organizatorami w Dobryszycach.
Wtedy uczniowie PSP nr 7 w Radomsku wygrali z reprezentantami SP w Rasach (gm. Dró¿bice) 3 : 2. Tym razem to rywale okazali siê lepsi i pokonali naszych 3 : 0.
Aby zagraæ w finale ch³opcy z "7-ki" wygrali w grupie eliminacyjnej ze SP nr 149 w £odzi i SP w Moszczenicy po 3 : 0. W pó³finale pokonali SP nr 9 ze Skierniewic równie¿ 3 : 0. Mimo pora¿ki w finale wywalczyli sobie, po raz drugi, prawo startu w Mistrzostwach Polski.
Rok temu zajêli w nich 12 miejsce, grali w tym samym sk³adzie (Antoni Koziñski i Valentyn Aleksieiew) oraz tej samej kategorii wiekowej, z tym samym opiekunem (£ukasz Cichuta) i trenerem klubowym (Jacek Kawka z UMLKS). Obiecali, ¿e nastêpnym razem bêdzie lepiej. Jak bêdzie, czas poka¿e.

Gratulujemy wszystkim sukcesów i zaanga¿owania! Powodzenia!