Menu



Kalendarz

<< Marzec 2019 >>
Po Wt Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Losowa fotografia

Pi趾a R璚zna - Eliminacje Miejskie
Pi趾a R璚zna - Eliminacje Miejskie
Gimnazjada 2010/11

Statystyki

stat4u

Sport szkolny w powiecie - podsumowanie 2011/12

Wyniki IMS, Gim, LicPowiatowe Podsumowanie Wsp馧zawodnictwa Sportowego Szk馧 odby這 si 21 czerwca w ZSP nr 1 Radomsko. W uroczysto軼i przygotowanej przez Powiat Radomszcza雟ki wzi瘭i udzia: Przewodniczacy Rady Powiatu Krzysztof Zygma, Przewodnicz帷a Komisji Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej Rady Powiatu Zofia Bartnik, Cz這nek Zarz康u Powiatu Urszula Rorat, Naczelnik Wydzia逝 Edukacji Starostwa Powiatowego w Radomsku Grzegorz Szymczak oraz dyrektorzy szk馧, nauczyciele wychowania fizycznego i uczniowie-sportowcy. Najlepsze szko造 w klasyfikacji og鏊nej otrzyma造 od Zarz康u Powiatu sprz皻 sportowy. Nagrodzono r闚nie 24 uczni闚, kt鏎zy odnie郵i najwi瘯sze sukcesy i ich nauczycieli.
Gratulujemy wszystkim wyr騜nionym i 篡czymy powodzenia oraz sukces闚 w latach nast瘼nych.

Uczniowie nagrodzeni za osi庵ni皻e wyniki sportowe w zawodach SZS w roku 2011/2012
Weronika Rudzka - PSP Gomunice, Patrycja Wilczek - PSP Gomunice, Dagmara B彗owicz - PSP Gomunice, Zuzanna Szczepocka - PSP Gomunice, Kinga Trzebi雟ka - PSP Gomunice, Adam Gronostaj - PSP Gomunice, Kornel Stelmaszczyk - PSP 6 R-sko , Karolina Braszczy雟ka - PSP Kobiele Wlk. Dorian Kucnar - PSP Gomunice , Marta Olczyk - PG Gomunice , Dominika Jankowska - PG Gomunice , Sylwia Tazbir - PG Gomunice, Kinga Jurzy雟ka - PG 5 Radomsko , Aleksandra Jagu軼ik - PG 3 Radomsko Kamil Kukulski - PG 7 Radomsko, Julia υdyga - PG 6 Radomsko , Krzysztof Dymus - PG 5 Radomsko , Bart這miej Molka- PG Dobryszyce, Iwona Krawczyk - ZSP 1 R-sko, Grzegorz Misiak - ZSP 1 R-sko, Damian Przerada - ZSP l R-sko, Paulina Siedlecka - IILO R-sko, Agata Wla幢ak - II LO R-sko,

Nauczyciele, kt鏎ych wychowankowie odnie郵i najwi瘯sze sukcesy w rywalizacji sportowej na zawodach Szkolnego Zwi您ku Sportowego w roku 2011/2012

Ilona Bi鎍zyk - PSP Gomunice, Ewa Lesiak - PG Gomunice, Marian Pa造szka - PSP Gomunice, Tomasz Rogozi雟ki - ZS-G 4 R-sko, Jolanta Rogozi雟ka - ZS-G 4 R-sko, ㄆkasz St瘼ie - PG 3 Radomsko , Wojciech W璕larski - PG 7 Radomsko , Marek Nowakowski - PG 6 Radomsko , Marek Kozak - PG Dobryszyce.

Nauczyciele, kt鏎ych podopieczni zajmowali wysokie lokaty na zawodach rejonowych: Agnieszka Bajon - PSP 4 R-sko, Janusz Pachulski - PSP Gidle, Joanna Go責on - PSP Gidle, Bogus豉w Mizi雟ki - ZS-G Kodr帳, Edyta Syku豉 - ZS-G 1 R-sko, Anna Pi徠kiewicz - ZS-G l R-sko, Kamil Smyk - ZS-G 6 R-sko, Jacek Rogalski - PG 6 R-sko, Justyna B彗owicz - PG Kamie雟k, Jaros豉w Koski - PG Przedb鏎z, Roman Janiec - PG Strzelce M., Agnieszka Zasobniak - PG Strzelce M., Dariusz Dyja - PG Gomunice, Rafa Mach - PG Gomunice, Robert Koniarski - ZSP 1 R-sko, Marek Kluza - ILO R-sko, Dorota Nowerska - II LO R-sko,

PUNKTACJA WSP茛ZAWODNICTWA SPORTOWEGO
SZK茛 PODSTAWOWYCH POWIATU RADOMSZCZ垶KIEGO
dziewcz皻a:

1. SP Gomunice - 490 pkt.
2. PSP 1 Radomsko - 305 pkt.
3. PSP Gidle - 235 pkt.
(sklasyfikowano 31 szk馧)
>>> pe軟a klasyfikacja
ch這pcy:

1. SP Gomunice - 280 pkt.
2. PSP 6 R-sko - 245 pkt.
3. PSP Kodr帳 - 205 pkt.
(sklasyfikowano 29 szk馧)
>>> pe軟a klasyfikacja


PUNKTACJA WSP茛ZAWODNICTWA SPORTOWEGO
SZK茛 GIMNAZJALNYCH POWIATU RADOMSZCZ垶KIEGO
dziewcz皻a:

1. PG Gomunice - 400 pkt.
2. PG 6 Radomsko - 370 pkt.
3. PG 3 Radomsko - 235 pkt.
(sklasyfikowano 20 szk馧)
>>> pe軟a klasyfikacja
ch這pcy:

1. PG5 R-sko - 350 pkt.
2. PG Gomunice - 270 pkt.
3. PG3 R-sko - 158 pkt.
(sklasyfikowano 25 szko造)
>>> pe軟a klasyfikacja


PUNKTACJA WSP茛ZAWODNICTWA SPORTOWEGO
SZK茛 PONADGIMNAZJALNYCH POWIATU RADOMSZCZ垶KIEGO
dziewcz皻a:

1. IILO R-sko - 400 pkt.
2. ZSP 1 R-sko - 260 pkt.
3. I LO Radomsko - 250 pkt.
(sklasyfikowano 10 szk馧)
>>> pe軟a klasyfikacja
ch這pcy:

1. ZSP 1 R-sko - 295 pkt.
2. II LO R-sko - 285 pkt
3. ZSE-E R-sko - 230 pkt.
(sklasyfikowano 10 szk馧)
>>> pe軟a klasyfikacja


Podziel si wpisem
Dodaj do:
: 0.04
6,024,224 unikalnych wizyt