Menu



Kalendarz

<< Maj 2019 >>
Po Wt Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Losowa fotografia

Koszyk闚ka - Mistrzostwa Powiatu
Koszyk闚ka - Mistrzostwa Powiatu
Gimnazjada 2011/12

Statystyki

stat4u

XXX Bieg Wiosenny

Wyniki IMS, Gim, Lic275 uczni闚 radomszcza雟kich szk馧 podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych uko鎍zy這 rywalizacj w o鄉iu biegach rozegranych 27 kwietnia w parku "Solidarno軼i"dla uczczenia rocznicy Konstytucji 3 Maja. Zwyci瞛cami w poszczeg鏊nych biegach zostali: szko造 podstawowe klasy III-IV: Wiktoria Kowalczyk z PSP nr 6 i Krystian Stefa鎍zyk z PSP nr 9, szko造 podstawowe klasy V-VI : Paulina Dziegie z PSP nr 10 i Kamil Stelmaszczyk z PSP nr 6, szko造 gimnazjalne: Kamila Sroka z PG nr 6 i Jakub Mickiewicz z PG nr 1, szko造 ponadgimnazjalne: Iwona Krawczyk z ZSP nr 1 i Piotr Wolski z ZSDiO
Dziewcz皻a kl. 3-4 PSP
1. Kowalczyk Wiktoria PSP 6
2. Podolak Maja PSP 4
3. Masiarek Sandra PSP 9
4. Ga趾owska Dominika PSP 9
5. Pluta Marta PSP 2
6. Tuderek Aleksandra PSP 9
Ch這pcy kl. 3-4
1.Stefa鎍zyk Krystian PSP 9
2.Ciupa Oleg PSP 9
3.Mekler Maciej PSP 2
4.Nowi雟ki Mariusz PSP 4
5.Zieli雟ki Jakub PSP 6
6.Grzywacz Bart這miej PSP 4

Dziewcz皻a kl. 5-6 PSP
1. Dziegie Paulina PSP 10
2. K瘼a Marta PSP 6
3. Palinowska Dominika PSP 2
4. Dygudaj Iga PSP 6
5. Zato Julia PSP 4
6. Klekowska Katarzyna PSP 9
Ch這pcy kl. 5-6 PSP
1. Stelmaszyk Kornel PSP 6
2. Musia Patryk PSP 2
3. Stolarski Kuba PSP 2
4. Kaczmarczyk Adam PSP 1
5. Sna篡k Daniel PSP 10
6. Klekowski Robert PSP 9

Dziewcz皻a Gimnazjum
1. Sroka Kamila PG 6
2. Jurzy雟ka Kinga PG 5
3. Szwed Adrianna PG 5
4. Hyt Ewa PG 5
5. Grabas Jadwiga PG 5
6. Lis Anna PG 2
Ch這pcy Gimnazjum
1. Mickiewicz Jakub PG 1
2. Ka逝瘸 Dominik PG 4
3. Lewandowski Marcin 1
4. Szcz瘰ny Patryk PG 4
5. Dymus Krzysztof PG 5
6. B帷zek Cezary PG 4

Dziewcz皻a SPG
1. Krawczyk Iwona ZSP 1
2. Ojrzy雟ka Wiola ZSP 1
3. Kotlewska Justyna I LO
4. Kustrzycka Sylwia ZSE-E
5. Gaj Paulina I LO
6. Tomaszewska Edyta I LO
Ch這pcy SPG
1. Wolski Piotr ZSDiO
2. Maliszewski Marcin ZSE-E
3. Sroka ㄆkasz ZSE-E
4. Sabady Przemys豉w ZSP 1
5. Klimczyk Hubert ZSP 1
6. Rozp璠zki Mariusz ZSP 1
Podziel si wpisem
Dodaj do:
: 0.04
6,583,383 unikalnych wizyt